Bartscher Чохол на стіл 601168

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 601168
Отправка с 08 июня 20263 237 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Чохол Bartscher 601168, для барних столів 700. Захищає покриття столів та спрощує прибирання..
- Виготовлено з мікрополієстеру(90%) та еластану(10%)
- Пластикова опорна поверхня для 5 ніжок
- Не мнеться
- Можна прати при температурі до 40°C
- Не можна сушити в сушильній машині
Максимальна висота стола: 1170 мм
Колір: Білий
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 601168 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 0,41 кг |
| Вид | Допоміжне |
| Высота | 1170 мм |
| Діаметр, ø | 700 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 237 ₴
