Bartscher Термометр для фритюрниць 292046

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 292046
Отправка с 09 июня 2026636 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Термометр Bartscher A3000 TP, для фритюру.
- Виконано з нержавіючої сталі
- Регульований зажим
- Зонд з нержавіючої сталі довжиною 300 мм
- Одиниці вимірювання °C, °F
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 292046 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 0,02 кг |
| Вид | Допоміжне |
| Высота | 320 мм |
| Діаметр, ø | 50 мм |
| Тип | Другое |
Информация для заказа
- Цена: 636 ₴
