Bartscher Теплозберігаюча кришка для чашок 200058

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 200058
Отправка с 09 июня 20261 617 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Теплозберігаюча кришка Bartscher
Теплозберігаюча кришка Bartscher є аксесуаром до електрокипятильника A200050. Вона дозволяє зберігати тепло напоїв у чашках, які подаються гарячими.
Піднос вміщує приблизно 10–15 чашок і виготовлений з нержавіючої сталі, що забезпечує ідеальний розподіл тепла.
Завдяки кришці, чашки з напоями, такими як чай, кава або глінтвейн, зберігатимуть температуру довше.
Сумісність: A200050
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 200058 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 0,74 кг |
| Вид | Допоміжне |
| Высота | 45 мм |
| Діаметр, ø | 354 мм |
| Тип | Другое |
Информация для заказа
- Цена: 1 617 ₴
