Bartscher Прилад для миття овочів і сушки листя салату K1-12L 120710

- В наличии
- Код: (Склад 40) 120710
9 364 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сушарка Bartscher K1-12L, для салату. Для ефективної, надійної і гігієнічної підготовки хрусткого салату і свіжих овочів. Вигідно відрізняється простотою користування і очищення.
- Виготовлено з пластику
- Знімна сітка центрифуги
- Без зливу води
- Кривошипний механізм приводу
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 120710 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 2,15 кг |
| Вид | Допоміжне |
| Высота | 440 мм |
| Глубина | 320 мм |
| Материал | Пластик |
| Объем, л | 12 |
| Тип | Другое |
| Ширина | 320 мм |
Информация для заказа
- Цена: 9 364 ₴
