Bartscher Підставка 100 KST3240 Plus

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 107276
Отправка с 11 июня 202616 764 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Підставка Bartscher 100 KST3240 Plus. Для зручного приготування страв при рівномірній робочій висоті на різних пристроях кулінарної станції KST3240 Plus.
Під час приготування їжі ключовими факторами є комфорт і ергономічність. Кухонна підставка висотою 10 см від Bartscher була розроблена, щоб забезпечити ідеальну робочу висоту, що дозволяє зручно використовувати різні кухонні прилади на кухонних станціях KST Plus. Завдяки підставці кухонні завдання стають більш ергономічними, а приготування їжі перетворюється в задоволення. Виготовлена з високоякісного матеріалу CNS 18/10, міцна, , легко миється та ідеально підходить для професійної кухні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 107276 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 3,08 кг |
| Вид | Допоміжне |
| Высота | 100 мм |
| Глубина | 595 мм |
| Ширина | 400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 16 764 ₴
