Bartscher Підігрівач електричний для мармітів CD 1/1 BP

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 500464
Отправка с 11 июня 20263 468 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Підігрівач електричний для мармітів Bartscher CD 1/1 BP
Електрообігрівач для мармітів Bartscher CD 1/1 BP ефективно замінює паливо і забезпечує надійне обігрівання. Виготовлений з нержавіючої сталі, він стійкий до механічних пошкоджень, корозії та легко чиститься, що забезпечує тривалий термін експлуатації.
Для максимальної безпеки обігрівач оснащений захистом від перегріву, що унеможливлює небезпечні ситуації. Його компактні розміри (діаметр 130 мм, висота 100 мм) роблять його зручним у використанні та зберіганні.
Потужність: 0.45 кВт
Напруга: 220 В
Сумісність: Bartscher 500482, 500486
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 500464 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 1,2 кг |
| Вид | Допоміжне |
| Высота | 100 мм |
| Глубина | 140 мм |
| Мощность | 450 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Ширина | 130 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 468 ₴
