Bartscher Кришка для марміта CD 1/1 E

Кришка для марміта Bartscher
Кришка для марміта Bartscher є додатковим обладнанням, яке дозволяє безпечно зберігати гарячі продукти, зберігаючи їх температуру і свіжість протягом тривалого часу. Спосіб відкривання мінімізує ризик опіків під час подачі гарячої їжі та полегшує утримання марміта в чистоті.
Сумісність: Bartscher 500458, 500482, 500830
Розмір: 330х525х165 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 500833 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 3,6 кг |
| Вид | Допоміжне |
| Высота | 165 мм |
| Глубина | 330 мм |
| Материал | Хромнікелва сталь |
| Тип | Другое |
| Ширина | 525 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 434 ₴
