Bartscher Комплект підключення до газу 825152

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 825152
Отправка с 09 июня 20267 227 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комплект підключення до газу Bartscher 825152, для комерційного використання. Придатний для використання поза приміщенням.
Комплектація: шланг, регулятор низького тиску, запобіжник від розривів шлангуХарактеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Вид запчасти | Предохранитель |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 825152 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 1,5 кг |
| Вид | Допоміжне |
| Высота | 35 мм |
| Глубина | 180 мм |
| Тип | Другое |
| Ширина | 64 мм |
Информация для заказа
- Цена: 7 227 ₴
