Bartscher Знешкоджувачі комах IV-36

Дотримання гігієни в гастрономії - одне з найважливіших правил, якого необхідно дотримуватися. Знищувач комах Bartscher IV-36 добре підійде в закладах громадського харчування, мясних цехах, виробничих цехах і професійних кухнях.
Принцип дії
Завдяки використанню двох потужних люмінесцентних ламп УФ-А з потужністю 10 Вт, ця лампа ефективно приваблює комах та нейтралізує їх за допомогою ударної сітки з напругою 2500 В. Крім того, пристрій оснащений знімною шухлядою, яка легко очищається та миється.
Основні характеристики:
- Радіус дії: 10 м.
- Матеріал: Міцний пластик, стійкий до механічних пошкоджень.
- Простота догляду: Легко очищається завдяки знімній шухляді.
Комплектація:
- 1 підвісний ланцюжок.
Знищувач комах продається без люмінесцентних ламп - їх необхідно купувати окремо.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 300314 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 2,84 кг |
| Вид | Допоміжне |
| Высота | 305 мм |
| Глубина | 95 мм |
| Мощность | 33 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Другое |
| Ширина | 390 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 318 ₴
