Bartscher Знешкоджувачі комах IF-92

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 300323
Отправка с 08 июня 20264 798 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дотримання гігієни в гастрономії - одне з найважливіших правил, якого необхідно дотримуватися. Знищувач комах Bartscher IF-92 добре підійде в закладах громадського харчування, мясних цехах, виробничих цехах, супермаркетах і професійних кухнях.
Принцип дії
Інсектицидна лампа дозволяє зберегти максимальний рівень безпеки - літаючі комахи знищуються за допомогою клейкої плівки. Знищувач комах Bartscher IF-92 приваблює комах за допомогою ультрафіолетового світла, а потім нейтралізує їх за допомогою клейкої плівки. Комахи прилипають до фольги, тому вони не можуть передавати бактерії. Після того, як клейка плівка буде заповнена комахами, викиньте її та встановіть нову плівку.
Основні характеристики:
- Радіус дії: 9 м.
- Матеріал: Пофарбована сталь, що дозволяє легко підтримувати його в чистоті - просто протирайте лампу від пилу і регулярно замінюйте клейку плівку.
- Кріплення до стіни: Лампа пастка для комах Bartscher кріпиться до стіни, завдяки чому максимально використовує діапазон світла UV-A лампи.
Комплектація:
- 1 клейка стрічка.
- 1 лампа 20 Вт денного світла УФ-А.
- Кріплення до стіни.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 300323 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 1,44 кг |
| Вид | Допоміжне |
| Высота | 160 мм |
| Глубина | 175 мм |
| Материал | Лакована сталь |
| Мощность | 20 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Другое |
| Ширина | 450 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 798 ₴
