Bartscher Сушка для рук 850000

Сушка для рук Bartscher 850000.
- Корпус з пластику
- Автоматичне ввімкнення/вимкнення за допомогою інфрачервоного сенсора
- Настінне кріплення
- Потужність повітряного потоку приблизно 53 л/сек
- Температура повітря приблизно 60°C
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 850000 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 2,6 кг |
| Вид | Допоміжне |
| Высота | 200 мм |
| Глубина | 264 мм |
| Материал | Пластик |
| Мощность | 2,1 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Другое |
| Ширина | 244 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 647 ₴
