Bartscher Попільничка 860002

Попільничка Bartscher 860002, підлогова. Просте очищення через передню кришку, яка закривається на замок. Корпус з нержавіючої сталі.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 860002 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 8,5 кг |
| Вид | Допоміжне |
| Высота | 870 мм |
| Глубина | 240 мм |
| Тип | Попільнички |
| Ширина | 240 мм |
Информация для заказа
- Цена: 13 872 ₴
