Bartscher Настінна попільниця 860000

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 860000
Отправка с 09 июня 20261 734 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Попільничка Bartscher 860000, настінна. Просте видалення недопалків, завдяки кришці на передній панелі, яка закривається на замок.
- Стальний корпус
- Об’єм: 1 л
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 860000 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 1,1 кг |
| Вид | Допоміжне |
| Высота | 200 мм |
| Глубина | 90 мм |
| Объем, л | 1 |
| Тип | Другое |
| Ширина | 160 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 734 ₴
