Bartscher Машинка для чистки взуття 120109

- В наличии
- Код: (Склад 40) 120109
8 092 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Машина для чистки взуття Bartscher 120109. Просте очищення взуття та полірування до блиску. Просте керування, через натискання кнопки.
- Стальний корпус
- Три щітки з низьким рівнем шуму
- 2 щітки для полірування з терилену – для світлого та темного взуття
- Щітка для сильних забруднень
- Дозатор для крему для взуття
- Ручка для переноски
- Килимок для простої очистки підошви
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 120109 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 6,4 кг |
| Вид | Другое |
| Высота | 260 мм |
| Глубина | 240 мм |
| Материал | Сталь |
| Мощность | 120 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Другое |
| Ширина | 400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 8 092 ₴
