Sirman Блендер Dragone VV

Sirman Блендер Dragone VV: Професійний Потужний Блендер
Sirman Блендер Dragone VV - професійний потужний блендер, ідеально підходить для великих і маленьких закладів громадського харчування. Створений для особливих потреб сучасного бару, він особливо підходить для приготування смузі та фруктових та овочевих напоїв.
Ключові особливості блендера Dragone VV:
- Сталевий корпус без країв і зєднань для легкого очищення.
- Потужний вентильований двигун.
- Прозора, міцна 1,5-літрова чаша, яку можна мити в посудомийній машині.
- Щільна гумова кришка з отвором для подачі інгредієнтів під час роботи.
- Ефективна передача з металевими та гумовими шестернями для тихої роботи.
- Легко знімний ніж з 4 лезами з нержавіючої сталі.
- Запобіжний мікровимикач на кришці.
- Плавне регулювання швидкості.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sirman |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 65258102 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Sirman |
| Вага (нетто) | 3 кг |
| Вид | Барне обладнання |
| Высота | 416 мм |
| Глубина | 200 мм |
| Мощность | 450 Вт |
| Производительность | 16000 об/хв |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Блендери |
| Ширина | 213 мм |
Информация для заказа
- Цена: 20 522 ₴
