Robot Coupe Ручний міксер MP 450 Combi Ultra

- В наличии
- Код: (Склад 40) 34870L
75 206 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Комбінований ручний міксер Robot Coupe MP 450 Combi Ultra вражає своєю унікальною функціональністю, яка поєднує в собі функції блендера та насадки міксера. Завдяки цьому, ви отримуєте не просто звичайний міксер, а справжню майстерню для приготування найрізноманітніших страв. Він призначений для приготування супів-пюре, холодних та гарячих соусів та інших страв. Завдяки великому обєму, що обробляється, дана модель рекомендується до застосування на підприємствах громадського харчування великого формату, наприклад, в їдальнях, а також на харчових виробництвах.
Рекомендується використовувати з кріпленнями для каструль. (Замовляється окремо)
Занурювальний міксер Robot Coupe MP 450 Combi Ultra призначений для приготування страв у каструлях та інших посудинах обємом до 100 літрів.
Переваги ручного міксера MP 450 Combi Ultra:
Гігієна
Ніж, насадка та штанга легко розбираються, дозволяючи швидко очистити обладнання після роботи.
Ергономічність
Нова ергономічна ручка для комфорту користувача. Спеціальний виступ на моторному блоці для утримання пристрою на краю каструлі. Нова система намотування шнура живлення вимагає менше місця для зберігання та збільшення терміну служби.
Гнучкість у використанні
Кнопка плавного регулювання швидкості зручно розташована та дозволяє з точністю регулювати швидкість залежно від бажаної текстури.
Знімний шнур живлення
Нова запатентована система EasyPlug, що дозволяє легко замінювати шнур живлення у разі поломки. При пошкодженні шнура живлення його легко замінити самостійно без звернення до сервісу. Світловий індикатор напруги дозволяє швидко виявити проблему у разі несправності кабелю живлення.
Швидкість:
Швидкість ножа: 1 500 - 9 000 об/хв
Швидкість вінчика: 250 - 1 500 об/хв
Комплектація:
- Ніж для подрібнення різних продуктів, приготування соусів і пюре.
- Ключ для збирання та розбирання ножа.
- Настінне кріплення з нержавіючої сталі для зручного зберігання міксера.
- Вінчик для приготування картопляного пюре, збивання білків, кремів та вершків.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Robot Coupe |
| Страна производитель | Франция |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 34870L |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Robot Coupe |
| Вага (нетто) | 8,2 кг |
| Вид | Електромеханічне обладнання |
| Высота | 840 мм |
| Діаметр, ø | 125 мм |
| Цвет | Серый |
| Мощность | 500 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Міксери |
- Цена: 75 206 ₴
