Овочерізка Robot Coupe CL 60 - це робоча станція, яка забезпечує комплексне рішення з усіма необхідними аксесуарами для швидкої обробки дуже великих обсягів фруктів і овочів. Ця модель є міцною, ефективною і простою в очищенні, пропонуючи широкий вибір варіантів різання. Заощаджуйте кілька годин щоденної роботи під час натирання, нарізання скибочками, хвилястими скибочками, жульєну, картоплі фрі та навіть приготування пюре. Робочі деталі, які знаходяться у безпосередньому контакті з продуктами, швидко знімаються без використання додаткових інструментів та легко очищаються.
Висока продуктивність та максимальна кількість способів нарізки роблять цю модель ідеальним вибором для використання на харчовому виробництві, фабриках-кухнях та у закладах з великою кількістю відвідувачів, наприклад, у їдальнях. В комплект постачання входить повний набір аксесуарів, необхідний для роботи з обладнанням.
Ключові особливості овочерізки CL 60:
- Повна колекція з понад 50 дисків з алюмінію (Замовляються окремо).
- Великий бункер подачі продуктів дозволяє завантажувати більшість продуктів без попереднього розрізання на частини.
- Автоматична воронка забезпечує безперервну подачу продуктів у робочий відсік, збільшуючи продуктивність.
- Обсяг XL воронки дозволяє нарізати до 15 помідорів (1 кг) за операцію.
- Кругла воронка діаметром 58 мм — для довгих та ніжних продуктів (кабачки, огірки, морква, банани, гриби).
- Бічний викид продуктів дозволяє використовувати ємності великого розміру і рідше забирати нарізані продукти з ємності.
- Збільшення швидкості роботи завдяки функції "Автопуск", яка дозволяє працювати без натискання кнопок "Старт" та "Пуск" - пристрій автоматично починає роботу під час опускання штовхача.
- Ергономічність. Важіль із підсилювачем знижує фізичне навантаження на оператора та збільшує продуктивність.
Швидкість та продуктивність:
- Потужний асинхронний двигун інтенсивного використання для дуже високої надійності та довговічності.
- Овочерізка Robot Coupe CL 60 має дві швидкості - 375 і 750 обертів за хвилину.
- Максимальна швидкість нарізки – 30 кг/хв.
- Продуктивність: 600 кг/год.
- Кількість порцій: 300-3000.
Матеріал:
- Кришка та чаша: Метал.
- Моторний блок: Нержавіюча сталь.
- Корпус з нержавіючої сталі гарантує простоту очищення та тривалий термін служби.
- Візок з нержавіючої сталі з можливістю розміщення стандартних гастроємностей, оснащений двома коліщатками з гальмом для переміщення обладнання з мінімальними зусиллями.
- Допоміжний візок, призначений для завантаження та переміщення продуктів, а також для зберігання та транспортування аксесуарів, має 3 рівні для фіксації оптимальної висоти.
Комплектація:
- Автоматична воронка 39681.
- Набір із 16 дисків Multicut.
- Насадка-протирка 28208 (3 мм) для приготування картопляного пюре.
- Візок 49066 для гастроємностей GN 1/1.
- Візок 49132 для аксесуарів.
- 3 гастроємності GN 1/1.
- Вирва 28162 з 4 вертикальними трубками.
- Штовхач Exactitube Ø 39 мм.
- Воронка 39680 з важелем із двома завантажувальними воронками:
- Кругла воронка діаметром 59 мм.
- Велика воронка діаметром 175 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Robot Coupe |
| Страна производитель | Франция |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 2300EUW |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Robot Coupe |
| Вага (нетто) | 106 кг |
| Вид | Електромеханічне обладнання |
| Высота | 1353 мм |
| Глубина | 770 мм |
| Цвет | Серый |
| Мощность | 1500 Вт |
| Підключення тип | 400 В |
| Тип | Овочерізки |
| Ширина | 462 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал корпуса | Алюминий |
- Цена: 1 152 073 ₴


Отправка с 07 июня 2026