Robot Coupe Кутер R 301 Ultra 230/50/1

Кухонний процесор Robot Coupe R 301 Ultra – це 3 апарата в 1: кутер, овочерізка та соковитискач. Він нарізає, розмелює, перемішує в найкоротші терміни. Завдяки великій кількості дисків апарат дає оптимальний вид нарізки: слайсер, терка, кубики, бруски. Машина призначена для приготування салатів, різних видів нарізки. 1-2 хвилини достатньо для приготування майонезу, рубленого біфштексу, морквяного або яблучного пюре.
Асинхронний двигун, характеризується високою надійністю та довговічністтю, призначений для інтенсивної роботи.Надійний, ефективний кухонний процесор Robot Coupe R 301 Ultra підходить для ресторанів, їдалень, фабрик-кухонь. Великий вибір дисків, які можна придбати додатково, задовольнить професійні потреби будь-якого закладу
Підключення: 1 фаза 230 ВШвидкість: 1500 об/хв
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Robot Coupe |
| Страна производитель | Франция |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 2652 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Robot Coupe |
| Вага (нетто) | 19 кг |
| Вид | Електромеханічне обладнання |
| Высота | 570 мм |
| Глубина | 305 мм |
| Цвет | Чёрный |
| Количество скоростей | 1 |
| Объем, л | 3,7 |
| Мощность | 650 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Кутери та бліксери |
| Ширина | 355 мм |
Информация для заказа
- Цена: 115 033 ₴
