Mychef COOK MASTER - це професійний пароконвектомат, який поєднує в собі високотехнологічне обладнання та зручність для користувача. Його передові технології гарантують високу якість приготування, а проста панель керування робить COOK MASTER ідеальним вибором для професіоналів гастрономії.
З трьома режимами приготування - конвекція, змішаний та насичена пара - COOK Master дозволяє готувати різноманітні страви від смаження та випічки до дуже ніжного приготування паром.
Технологія MultiSteam
- Швидка та ефективна генерація пари.
DryOut Plus
- Відведення вологи гарантують ідеальний зовнішній вигляд страв.
Надійність та максимальна ефективність забезпечуються системою надшвидкого попереднього нагріву Preheat, що дозволяє економно використовувати час та енергію.
40 програм та 3 фази приготування в кожній забезпечують безліч можливостей для налаштування процесу готування. Додатковою зручністю є 7 клавіш швидкого доступу, що дозволяють миттєво вибирати збережені програми.
Mychef COOK MASTER - ваш найкращий помічник у світі кулінарії, забезпечуючи якісне та ефективне приготування у будь-яких умовах.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Испания |
| Производитель | My Chef |
| Количество уровней | 6 |
| Параметры противней и гастроемкостей | |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | CME6100D |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | MyChef |
| Вага (нетто) | 74 кг |
| Вид | Пароконвекційні печі |
| Высота | 750 мм |
| Глубина | 710 мм |
| Картинки | 6957208 / 6957209 |
| Мощность | 9,3 кВт |
| Призначення печей | Гастрономічні |
| Підключення тип | 400 В |
| Тип | Пароконвекційні печі |
| Ширина | 760 мм |
- Цена: 290 186 ₴


Отправка с 06 июня 2026