Подова піч FD64H2/1-D2 digital призначена для випікання хлібобулочних та кондитерських виробів на підприємствах харчової промисловості, громадського харчування та торгівлі. Вона оснащена парогенератором з автономним або ручним нагріванням.
Максимальна температура нагрівання робочої зони до 300°C з окремим управлінням верхнього і нижнього ТЕНів. Є функція попереднього нагріву за допомогою таймера.
Подова піч FD64H2/1-D2 digital має сенсорне управління. На екрані налаштовується електронний контроль температури, часу, вологості та інше.
Піч має широкі можливості програмування – доступні 50 програм по 2 етапи випікання.
Піч має одну камеру з одним рівнем. Дно камери вистелене шамотним камнем, яке відповідає за ідеальне пропікання піци, забезпечуючи правильну циркуляцію повітря під тістом. Площа камери 680x420 мм, 1 дека 600х400 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fines |
| Страна производитель | Словения |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 100-562.0210003 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Fines |
| Вид | Хлібопекарське обладнання |
| Высота | 395 мм |
| Глубина | 750 мм |
| Мощность | 1,45 кВт |
| Тип | Подові печі |
| Ширина | 980 мм |
- Цена: 163 591 ₴


Отправка с 06 июня 2026