Forcar Холодильна шафа BC3PS

- Под заказ
- Код: (Склад 40) G-BC3PS
Отправка с 07 июня 202673 126 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Шафа холодильна BC3PS призначена для зберігання напоїв у пляшках або банках в ресторанах, кафе, барах, готелях та закладах громадського харчування.
Корпус холодильної шафи з пофарбованої сталі, внутрішнє оброблення з алюмінію.
Загальний об`єм 335 літри.
Шафа має динамічне охолодження, що забезпечує ефективне розподілення холоду у всьому просторі холодильника. Розморожування відбувається автоматично.
Для контролю температури використовується термостат. Ізоляція товщиною 40 мм забезпечує ефективне утримання холоду. Холодоагент R600a допомагає зберегти оптимальні умови охолодження.
Вбудований механізм автоматичного випаровування конденсату.
- Електронний блок управління з дисплеєм.
- Вбудований замок з ключем.
- Температурний режим: +2°C - +8°C.
- Холодильник з внутрішнім освітленням.
- 3 розсувні двері.
В комплекті 6 полиць-решітки: 2x 445х320 мм, 4x 405х320 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forcar |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | G-BC3PS |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Forcar |
| Вага (нетто) | 91 кг |
| Вид | Холодильне обладнання |
| Высота | 925 мм |
| Глубина | 535 мм |
| Количество дверей | 3 |
| Об'єм холодильного обладнання | 335 л |
| Мощность | 250 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Холодильні вітрини |
| Тип дверей | Склянні |
| Ширина | 1350 мм |
Информация для заказа
- Цена: 73 126 ₴
