Bartscher Вітрина холодильна 58л

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 700258G
Отправка с 07 июня 202632 083 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Холодильна вітрина обємом 58 л призначена для зберігання і демонстрації харчових продуктів в невеликих приміщеннях кафе, АЗС, продуктових магазинах, ресторанах і кондитерських.
Вітрина керується за допомогою цифрового контролю температури в діапазоні від 2°C до 12°C, що дозволяє ідеально зберігати різні харчові продукти. Крім того, вона має функції автоматичного розморожування та випаровування конденсату - ці функції полегшують підтримку вітрини в ідеальному стані, зводячи до мінімуму потребу в ручному розморожуванні та спорожненні контейнера для конденсату. Охолодження внутрішньої частини вітрини здійснюється циркуляційним повітрям.
Основні характеристики:
- Обєм: 58 л
- Автоматичне розморожування
- Люмінесцентна підсвітка
- Полички регулюються по висоті
- 2 полиці
Розміри поличок: 380x325 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Bartscher |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 700258G |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 29,4кг |
| Вид | Холодильне обладнання |
| Высота | 805 мм |
| Глубина | 385 мм |
| Количество дверей | 1 |
| Количество уровней | 3 |
| Материал | Пластик |
| Объем, л | 58 |
| Мощность | 180 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Холодильні вітрини |
| Тип дверей | Склянні |
| Ширина | 435 мм |
Информация для заказа
- Цена: 32 083 ₴
