Bartscher Вітрина кондитерська 72 л

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 700207G
Отправка с 07 июня 202679 483 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кондитерська вітрина обємом 72 л призначена для зберігання та демонстрації тортів, тістечок та інших кондитерських виробів в кафе, ресторанах, кондитерських та інших гастрономічних закладах.
Завдяки цифровому регулюванню температури в діапазоні від 2°C до 10°C кондитерська вітрина підтримує ідеальні умови для зберігання тортів, запобігаючи їх висиханню та зберігаючи їх свіжість.
Крім того, вона має функції автоматичного розморожування та випаровування конденсату - ці функції полегшують підтримку вітрини в ідеальному стані, зводячи до мінімуму потребу в ручному розморожуванні та спорожненні контейнера для конденсату. Прохолодне повітря розподіляється по приладу за допомогою 2 вентиляторів.
Основні характеристики:
- Обєм: 72 л
- 4 полиці діаметром 315 мм
- Відстань між полицями: 160 мм
- Опора обертається
- Пластмасовий корпус та подвійне скло
- LED підсвітка
- Автоматичне розморожування
- Електронне керування та цифровий дисплей
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Bartscher |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 700207G |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 39 кг |
| Вид | Холодильне обладнання |
| Высота | 983 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Количество дверей | 1 |
| Количество уровней | 4 |
| Материал | Пластик |
| Объем, л | 72 |
| Мощность | 170 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Кондитерські вітрини |
| Тип дверей | Склянні |
| Ширина | 450 мм |
Информация для заказа
- Цена: 79 483 ₴
