Bartscher Вітрина кондитерська 100л

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 700213G
Отправка с 07 июня 202686 997 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Кондитерська вітрина обємом 100 л призначена для зберігання та демонстрації тортів, тістечок та інших кондитерських виробів в кафе, ресторанах, кондитерських та інших гастрономічних закладах.
Завдяки цифровому регулюванню температури в діапазоні від 2°C до 8°C кондитерська вітрина підтримує ідеальні умови для зберігання тортів, запобігаючи їх висиханню та зберігаючи їх свіжість.
Крім того, вона має функції автоматичного розморожування та випаровування конденсату - ці функції полегшують підтримку вітрини в ідеальному стані, зводячи до мінімуму потребу в ручному розморожуванні та спорожненні контейнера для конденсату.
Пристрій оснащений 4-ма регульованими полицями, що обертаються. Охолодження внутрішньої частини вітрини здійснюється циркуляційним повітрям.
Основні характеристики:
- Обєм: 100 л
- 4 полиці зі скла діаметром 390 мм
- Полиці регулюються по висоті та обертаються
- Основа з нержавіючої сталі, пластмасовий корпус та подвійне скло
- LED підсвітка
- Автоматичне розморожування
- Електронне керування та цифровий дисплей
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Производитель | Bartscher |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Кондитерські вітрини |
| Мощность | 230 Вт |
| Глубина | 565 мм |
| Количество уровней | 4 |
| Количество дверей | 1 |
| Объем, л | 100 |
| Артикул | 700213G |
| Бренд | Bartscher |
| Вид | Холодильне обладнання |
| Тип дверей | Склянні |
| Вага (нетто) | 50,8 кг |
| Підключення тип | 230 В |
| Базова одиниця | шт |
- Цена: 86 997 ₴
