Bartscher Знешкоджувачі комах IF-100

Дотримання гігієни в гастрономії - одне з найважливіших правил, якого необхідно дотримуватися. Знищувач комах Bartscher IF-100 добре підійде в закладах громадського харчування, мясних цехах, виробничих цехах, супермаркетах і професійних кухнях.
Принцип дії
Інсектицидна лампа дозволяє зберегти максимальний рівень безпеки - літаючі комахи знищуються за допомогою клейкої плівки. Знищувач комах Bartscher IF-100 приваблює комах за допомогою ультрафіолетового світла, а потім нейтралізує їх за допомогою клейкої плівки. Комахи прилипають до фольги, тому вони не можуть передавати бактерії. Після того, як клейка плівка буде заповнена комахами, викиньте її та встановіть нову плівку.
Основні характеристики:
- Радіус дії: 10 м.
- Матеріал: Алюміній і пластик, що дозволяє легко підтримувати його в чистоті - просто протирайте лампу від пилу і регулярно замінюйте клейку плівку.
- Кріплення до стіни: Лампа пастка для комах Bartscher кріпиться до стіни, завдяки чому максимально використовує діапазон світла UV-A лампи.
Комплектація:
- 2 клейкі стрічки.
- Дві лампи денного світла УФ-А по 15 Вт.
- Кріплення до стіни.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 300321 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 2,4 кг |
| Вид | Допоміжне |
| Высота | 355 мм |
| Глубина | 90 мм |
| Мощность | 38 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Другое |
| Ширина | 620 мм |
| Основные | |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 10 115 ₴
