Bartscher Захист для чохлів 601169

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 601169
Отправка с 06 июня 20261 156 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Захист чохлів Bartscher 601169, для барних столів 700. Цей, запасний захист, дозволяє швидко та просто змінити захисне покриття з чохла для вертикального столу 700.
- Виготовлено з мікрополієстеру(90%) та еластану(10%)
- Не мнеться
- Можна прати при температурі до 40°C
- Не можна сушити в сушильній машині
Колір: Білий
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 601169 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вид | Допоміжне |
| Высота | 50 мм |
| Глубина | 700 мм |
| Ширина | 700 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 156 ₴
