Bartscher Електричний інфрачервоний обігрівач W3000 E

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 825214
Отправка с 06 июня 202621 445 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електричний інфрачервоний обігрівач Bartscher W3000 E. Ідеальне джерело тепла в приміщеннях та ззовні.
- Корпус з алюмінію
- Дві нагрівні трубки регулюються окремо
- 2 ступінчасте ввімкнення
- Тип захисту IP54
- Настінне кріплення з кутом нахилу до 90°
- Вивід мережевого шнура ззаду
- Цифрова індикація
- Дистанційне керування
- Радіус нагріву до 2 м
Довжина шнура: 1.8 м
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 825214 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 2,2 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 100 мм |
| Глубина | 200 мм |
| Материал | Алюминий |
| Мощность | 3 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Другое |
| Ширина | 1050 мм |
Информация для заказа
- Цена: 21 445 ₴
