Bartscher Електричний інфрачервоний обігрівач W2000 E

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 825215
Отправка с 06 июня 202614 221 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електричний інфрачервоний обігрівач Bartscher W2000 E. Ідеальне джерело тепла в приміщеннях та ззовні.
- Корпус з алюмінію
- Тип захисту IP54
- Настінне кріплення з кутом повороту та нахилу до 90°
- Вивід мережевого шнура ззаду
- Цифрова індикація
- Дистанційне керування
- Радіус нагріву до 2 м
Довжина шнура: 1.7 м
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 825215 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 1,6 кг |
| Вид | Допоміжне |
| Высота | 100 мм |
| Глубина | 60 мм |
| Материал | Алюминий |
| Мощность | 2,0 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Другое |
| Ширина | 615 мм |
Информация для заказа
- Цена: 14 221 ₴
