Sirman Стерилізатор для ножів Sterilizzatore U.V. 24W

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 40903502
Отправка с 06 июня 202652 604 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Стерилізатор виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі та призначений для ефективної стерилізації ножів за допомогою УФ-випромінювання. Простір всередині стерилізатора закритий дверима з димленого оргскла, що забезпечує безпеку та захист від випромінювання.
Особливістю конструкції є знімний плексиглас у тримачі ножів, який запобігає їх обертанню під час стерилізації. Ртутна ультрафіолетова лампа обладнана захисною металевою сіткою для додаткової безпеки. Стерилізатор оснащений запобіжним мікровимикачем, який вимикає лампу при відкриванні дверей і автоматично вмикає її при закритті дверей.
Додатково, стерилізатор має тримач для ножів із вбудованим піддоном для крапель, що забезпечує чистоту і гігієну. Верхнє освітлення вмикається лише тоді, коли перемикач знаходиться в положенні "ON", а таймер на "0". Для зручності використання, пристрій можна повісити на стіну, що дозволяє економити робочий простір на кухні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sirman |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 40903502 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Sirman |
| Вага (нетто) | 14,5 кг |
| Вид | Допоміжне |
| Высота | 620 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Мощность | 24 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Другое |
| Ширина | 400 мм |
- Цена: 52 604 ₴
