Sirman Стерилізатор для ножів STER EL

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 40902502
Отправка с 06 июня 202625 434 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електричний стерилізатор для ножів EL виготовлений з нержавіючої сталі , кришка виготовлена з поліпропілену. Стерилізація виконується гарячою водою, автоматичний контроль температури до 90 °C. Стерилізатор для ножів EL оснащений 2 регулюючими кранами для подачі та зливу води.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sirman |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 40902502 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Sirman |
| Вага (нетто) | 6,5 кг |
| Вид | Допоміжне |
| Высота | 500 мм |
| Глубина | 140 мм |
| Мощность | 1,5 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Другое |
| Ширина | 390 мм |
Информация для заказа
- Цена: 25 434 ₴
