Автоматична млинниця La Monferrina C1 - професійний прилад для приготування круглих млинців призначений для ресторанів. Пристрій готує млинці діаметром 195 мм.
Модель оснащена панеллю керування з цифровим дисплеєм для контролю температури барабана. Корпус та деталі, що контактують з тістом, виконані з нержавіючої сталі, барабан – з легованої сталі.
Особливості млинниці La Monferrina C1:
- Регулюючий та автоматично підтримуючий температуру жарочного барабана термостат.
- Таймер, що регулює періодичність нанесення тесту на барабан.
- Барабан із захисною сіткою.
Продуктивність: 300 шт/год.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LA Monferrina |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | LMC1 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | La Monferrina |
| Вага (нетто) | 40 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 490 мм |
| Глубина | 1000 мм |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Мощность | 3,3 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Другое |
| Ширина | 420 мм |
Информация для заказа
- Цена: 415 971 ₴


Отправка с 06 июня 2026