Fimar Прилад для миття овочів і сушки листя салату LAV

- Под заказ
- Код: (Склад 40) LAV
Отправка с 06 июня 2026126 421 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Овочемийна машина LAV - професійне обладнання, яке забезпечує чистоту овочів та фруктів, ягід та зелені. За годину в цій машині ви зможете перемити до 25 кілограм овочів.
Механізм роботи машини простий. У ємність із нержавіючої сталі завантажуються овочі. Після запуску програми миття в машину під напором надходить вода, яка змиває забруднення з продуктів.
Ця машина для миття відноситься до центрифужного типу. Таке обладнання гарантує дбайливе миття ягід, фруктів, зелені. Тобто такі продукти, які легко пошкодити. Суть роботи центрифуги в тому, що кошик із завантаженими у нього продуктами обертається. Це не дозволяє струменям води бити постійно в одне місце, пошкоджуючи структуру ягід або зелені.
Коли миття закінчено, відпрацьована вода автоматично зливається у каналізацію.
Особливості овочемийної машини LAV:
- Корпус з нержавіючої сталі
- Кришка з прозорого харчового полікарбонату
- Запобіжний мікровимикач на кришці
- Знімні фільтри
- Дві швидкості – для мийки та сушки
- Швидкість: 450 об/хв
- Тривалість циклу: 3.5-4.5 хв
- Витрати води: 30-35 л/цикл
- Продуктивність: 20-25 кг/год
- Розміри корзини: ø280x270 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fimar |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | LAV |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Fimar |
| Вага (нетто) | 40 кг |
| Вид | Електромеханічне обладнання |
| Высота | 800 мм |
| Глубина | 610 мм |
| Мощность | 370 Вт |
| Производительность | 25 кг/год |
| Підключення тип | 400 В |
| Тип | Очисні засоби |
| Ширина | 450 мм |
- Цена: 126 421 ₴
