Bartscher Набір запасних щіток для полірування келихів

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 109472
Отправка с 07 июня 202627 343 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ролики Bartscher 109472, для полірування келихів. Запасні ролики для машини для полірування бокалів. Виконано з мікрофібри.
Кількість: 5 штХарактеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 109472 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 0,5 кг |
| Вид | Другое |
| Высота | 70 мм |
| Глубина | 250 мм |
| Тип | Другое |
| Ширина | 250 мм |
Информация для заказа
- Цена: 27 343 ₴
