Robot Coupe Соковитискач J 80 BUFFET

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 56200B
Отправка с 06 июня 2026139 256 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Соковитискaч Robot Coupe J 80 BUFFET призначена для отримання свіжих соків з будь-яких овочів і фруктів. Завдяки високій швидкості обертання, соки мають однорідну консистенцію, повільніше окислюються і мають чудовий смак.
Дана модель рекомендується до застосування в буфетах та в ресторанах шведської лінії в готелях, де клієнти можуть самостійно віджимати сік.
Ключові особливості соковитискaча J 80 BUFFET:
- Автоматична воронка: завдяки унікальній формі воронки більше немає необхідності використовувати штовхач! Ви зможете готувати у великих кількостях свіжі соки чудової якості. Швидко та без додаткових зусиль! На приготування склянки соку потрібно лише 6 секунд.
- Збереження поживних речовин та антиоксидантів завдяки відсутності нагрівання оброблюваних продуктів.
- Потужність і безшумність: потужний двигун промислового призначення забезпечує швидкість обертання 3000 об/хв, завдяки якій соки окислюються повільніше, мають однорідну консистенцію і відрізняються чудовим смаком. Низький рівень шуму дозволяє використовувати соковитискaч прямо на барній стійці.
- Моторний блок та чаша з нержавіючої сталі для легкого догляду та тривалого терміну служби.
- Зміцнений диск з нержавіючої сталі для інтенсивного використання і довговічності.
- Похила основа для оптимального зливу соку.
- Корисна висота під носиками - 172 і 214 мм (короткий - для графинів, довгий - для склянок). Особлива форма носиків запобігає розбризкуванню соку.
2 способи використання:
1. Викид жмиху в безперервному режимі.
2. Викид жмиху у великий напівпрозорий контейнер для жмиху (6,5 л).
Продуктивність: 120 л/год.
Комплектація:
- Контейнер для збирання жмиху
- Піддон для крапель
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Robot Coupe |
| Страна производитель | Франция |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 56200B |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Robot Coupe |
| Вага (нетто) | 13 кг |
| Вид | Барне обладнання |
| Высота | 595 мм |
| Глубина | 566 мм |
| Мощность | 0,7 кВт |
| Тип | Соковитискачі |
| Ширина | 262 мм |
Информация для заказа
- Цена: 139 256 ₴
