Robot Coupe Ручний міксер MP 450 Ultra LED

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 34810L
Отправка с 07 июня 202649 540 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Ручний міксер Robot Coupe MP 450 Ultra LED призначений для приготування супів-пюре, холодних та гарячих соусів та інших страв. Завдяки великому обєму, що обробляється, дана модель рекомендується до застосування на підприємствах громадського харчування великого формату, наприклад, в їдальнях, а також на харчових виробництвах. Рекомендується використовувати з кріпленнями для каструль (замовляється окремо).
Занурювальний міксер Robot Coupe MP 450 Ultra LED призначений для приготування страв у каструлях та інших посудинах обємом до 100 літрів.
Переваги ручного міксера MP 450 Ultra LED:
Гігієна
Ніж та насадка легко розбираються, дозволяючи швидко очистити обладнання після роботи.
Ергономічність
Нова ергономічна ручка для комфорту користувача. Спеціальний виступ на моторному блоці для утримання пристрою на краю каструлі. Нова система намотування шнура живлення вимагає менше місця для зберігання та збільшення терміну служби.
Гнучкість у використанні
Кнопка плавного регулювання швидкості зручно розташована та дозволяє з точністю регулювати швидкість залежно від бажаної текстури.
Знімний шнур живлення
Нова запатентована система EasyPlug, що дозволяє легко замінювати шнур живлення у разі поломки. При пошкодженні шнура живлення його легко замінити самостійно без звернення до сервісу. Світловий індикатор напруги: швидке виявлення проблеми у разі несправності кабелю живлення. Індикатор загоряється, якщо кабель не пошкоджений та правильно підключений з обох боків.
LED
Зелений світловий індикатор живлення, що відображає підключення обладнання до мережі.
Комплектація:
- Ніж для подрібнення різних продуктів, приготування соусів і пюре.
- Ключ для збирання та розбирання ножа.
- Настінне кріплення з нержавіючої сталі для зручного зберігання міксера.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Robot Coupe |
| Страна производитель | Франция |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 34810L |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Robot Coupe |
| Вага (нетто) | 6,3 кг |
| Вид | Електромеханічне обладнання |
| Высота | 840 мм |
| Цвет | Серый |
| Мощность | 500 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Міксери |
- Цена: 49 540 ₴
