Robot Coupe Ручний міксер MP 450 FW Ultra LED

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 34880L
Отправка с 07 июня 202659 193 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Ручний міксер Robot Coupe MP 450 FW Ultra LED призначений для приготування супів-пюре, холодних та гарячих соусів та інших страв. Завдяки великому обєму, що обробляється, дана модель рекомендується до застосування на підприємствах громадського харчування великого формату, наприклад, в їдальнях, а також на харчових виробництвах.
Рекомендується використовувати з кріпленнями для каструль. (Замовляється окремо)
Занурювальний міксер Robot Coupe MP 450 FW Ultra LED призначений для приготування страв у каструлях та інших посудинах обємом до 100 літрів.
Переваги ручного міксера MP 450 FW Ultra LED:
Гігієна
Вінчик, насадка та штанга легко розбираються, дозволяючи швидко очистити обладнання після роботи.
Ергономічність
Нова ергономічна ручка для комфорту користувача. Спеціальний виступ на моторному блоці для утримання пристрою на краю каструлі. Нова система намотування шнура живлення вимагає менше місця для зберігання та збільшення терміну служби.
Гнучкість у використанні
Кнопка плавного регулювання швидкості зручно розташована та дозволяє з точністю регулювати швидкість залежно від бажаної текстури.
Знімний шнур живлення
Нова запатентована система EasyPlug, що дозволяє легко замінювати шнур живлення у разі поломки. При пошкодженні шнура живлення його легко замінити самостійно без звернення до сервісу. Світловий індикатор напруги дозволяє швидко виявити проблему у разі несправності кабелю живлення.
LED
Зелений світловий індикатор живлення, що відображає підключення обладнання до мережі.
Комплектація:
- Настінне кріплення з нержавіючої сталі для зручного зберігання міксера.
- Вінчик для приготування картопляного пюре, збивання білків, кремів та вершків.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Robot Coupe |
| Страна производитель | Франция |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 34880L |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Robot Coupe |
| Вага (нетто) | 8,5 кг |
| Вид | Електромеханічне обладнання |
| Высота | 800 мм |
| Цвет | Серый |
| Мощность | 500 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Міксери |
- Цена: 59 193 ₴
