Robot Coupe Ручний міксер MP 350 Ultra LED

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 34800L
Отправка с 07 июня 202644 279 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Ручний міксер Robot Coupe MP 350 Ultra LED призначений для ідеального подрібнення та перемішування, а також збивання соусів, мусів, супів-пюре, кремів, десертів та інших страв на професійній кухні. Занурювальний міксер Robot Coupe MP 350 Ultra LED призначений для приготування страв у каструлях та інших посудинах обємом до 50 літрів.
Завдяки великому обєму, що обробляється, дана модель рекомендується до застосування на підприємствах громадського харчування великого формату, наприклад, в їдальнях, а також на харчових виробництвах.
Рекомендується використовувати з кріпленнями для каструль. (Замовляється окремо)
Переваги ручного міксера MP 350 Ultra LED:
Гігієна
Ніж та насадка легко розбираються, дозволяючи швидко очистити обладнання після роботи.
Ергономічність
Нова ергономічна ручка для комфорту користувача. Спеціальний виступ на моторному блоці для утримання пристрою на краю каструлі. Нова система намотування шнура живлення вимагає менше місця для зберігання та збільшення терміну служби.
Знімний шнур живлення
Нова запатентована система EasyPlug, що дозволяє легко замінювати шнур живлення у разі поломки. При пошкодженні шнура живлення його легко замінити самостійно без звернення до сервісу.
LED
Зелений світловий індикатор живлення, що відображає підключення обладнання до мережі.
Світловий індикатор напруги: швидке виявлення проблеми у разі несправності кабелю живлення. Індикатор загоряється, якщо кабель не пошкоджений та правильно підключений з обох боків.
Комплектація:
- Ніж для подрібнення різних продуктів, приготування соусів і пюре.
- Ключ для збирання та розбирання ножа.
- Настінне кріплення з нержавіючої сталі для зручного зберігання міксера.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Robot Coupe |
| Страна производитель | Франция |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 34800L |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Robot Coupe |
| Вага (нетто) | 5,9 кг |
| Вид | Електромеханічне обладнання |
| Высота | 805 мм |
| Мощность | 0,44 кВт |
| Підключення тип | 220В |
| Тип | Міксери |
| Ширина | 125 мм |
- Цена: 44 279 ₴
