Fimar Картоплечистка PPF 10 (220) з підставкою

- Под заказ
- Код: (Склад 40) PPF10XA235M
Отправка с 07 июня 2026107 345 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Картоплечистка FIMAR PPF 10M - це можливість практично повністю відмовитися від ручної праці. Машина призначена для очищення картоплі, моркви та інших коренеплодів від шкірки. Бункер розрахований на завантаження 10 кг овочів, а за годину можна перечистити 120 кг овочів.
Принцип роботи картоплечисток FIMAR полягає в наступному. Оператор завантажує в камеру овочі, закриває кришку та включає прилад. Розташований у нижній частині камери абразивний диск обертається, і шкірка рахунок тертя швидко зчищається з овочів, відразу змиваючись водою. Через кілька хвилин картоплеочисна машина закінчує роботу, і оператор може вивантажувати очищені овочі. Машина підключається до водопроводу та каналізації та оснащена функцією автоматичної подачі води, що полегшує видалення очищеної шкірки з робочої камери.
Всі деталі картоплечистки FIMAR PPF 10M виготовлені з нержавіючої сталі, що робить їх стійкими до корозії та механічних пошкоджень. Вивантаження овочів виконується після натискання кнопки. На кришці бункера встановлено мікровимикач, якщо кришку не закрито належним чином, картоплечистка не запуститься в роботу.
Основні характеристики:
- Таймер (0-4 хв)
- Кнопка для розвантаження продукту
- Автоматична подача струменя води для ефективного видалення очищення
- Продуктивність 120 кг/год
Комплектація: абразивний диск, корзина для центрифуги, ємність з нержавіючої сталі, боковий абразив.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fimar |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | PPF10XA235M |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Fimar |
| Вага (нетто) | 37 кг |
| Вид | Електромеханічне обладнання |
| Высота | 1160 мм |
| Глубина | 770 мм |
| Мощность | 750 Вт |
| Производительность | 120 кг/год |
| Підключення тип | 230/400 В |
| Тип | Картоплечистки |
| Ширина | 380 мм |
- Цена: 107 345 ₴
