Bartscher Вітрина для морозива 4x6,5L-R 700228

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 700228
Отправка с 07 июня 202686 420 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вітрина для морозива 4x6,5 л призначена для демонстрації максимум 4 смаків морозива. Пристрій ідеально підходить для заходів і в невеликих кондитерських, де пропонують авторське морозиво.
Вітрина для морозива підтримує температуру в діапазоні від -18°C до -25°C, щоб консистенція морозива, що подається, завжди була ідеальною. Температуру контролює електронний термостат.
Місткість: 4 контейнера по 6,5 л (365х165х100 мм)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 700228 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вид | Холодильне обладнання |
| Высота | 350 мм |
| Глубина | 114 мм |
| Длина | 805 мм |
| Мощность | 0,168 кВт |
| Підключення тип | 220В |
| Тип | Холодильні вітрини |
| Ширина | 665 мм |
Информация для заказа
- Цена: 86 420 ₴
