Winterhalter Корзина для тарілок 30000772

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 30000772
Отправка с 07 июня 20267 612 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Корзина Winterhalter 30 000 772, для тарілок. Відкритий дизайн корзини забезпечує максимальне проходження води. Для економії ресурсів та використання об’єму машини в полній мірі, бажано таким чином, щоб не залишалось вільного місця.
- 11 рядів
- Ширина ряду 45 мм
- Виготовлено з пластику з проволочною насадкою
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Winterhalter |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 30000772 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Winterhalter |
| Вид | Посудомийне обладнання |
| Высота | 120 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Тип | Аксесуари та хімія (посудомине обладнання) |
| Ширина | 600 мм |
| Основные атрибуты | |
| Вид запчасти | Корзина |
Информация для заказа
- Цена: 7 612 ₴
