Stalgast Корзина для стаканів на 36 секцій

Корзина для стаканів Stalgast 813610, для посудомийної машини. 36 секцій.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Stalgast |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 813610 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Stalgast |
| Вага (нетто) | 0,82 кг |
| Вид | Посудомийне обладнання |
| Высота | 45 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Материал | Полипропилен |
| Тип | Аксесуари та хімія (посудомине обладнання) |
| Ширина | 500 мм |
Информация для заказа
- Цена: 636 ₴
