Stalgast Возик для кошиків

Возик для кошиків Stalgast 810000. Призначений для перевозки кошиків для посудомийних машин.
- Стальна ручка
- Поворотні колеса
- Максимальне навантаження 150 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stalgast |
| Страна производитель | Польша |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 810000 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Stalgast |
| Вага (нетто) | 1,45 кг |
| Вид | Посудомийне обладнання |
| Высота | 960 мм |
| Глубина | 540 мм |
| Тип | Аксесуари та хімія (посудомине обладнання) |
| Ширина | 540 мм |
Информация для заказа
- Цена: 10 694 ₴
