Фронтальна посудомийна машина Meiko M-iClean UM призначена для миття тарілок, склянок, столових приладів та великогабаритних предметів: ящики, гастроємності, підноси. Підходить для барів та кавярень. Посудомийна машина для гастрономічних закладів M-iClean UM підвищить функціональність будь-якої мийної зони та впорається навіть із великою кількістю посуду. Зручна висота завантаження 315 мм дозволяє машині M-iClean UM легко справлятися з усім посудом та приладами, які необхідно вимити.
Переваги посудомийної машини Meiko M-iClean UM:
- Нова система рекуперації тепла ComfortAir:
- Відсутні видимі викиди пари.
- Ідеальні результати сушіння - полірування залишається в минулому!
- На 30 секунд швидше в порівнянні з попередньою моделлю.
- Економія енергії до 21%.
- Під час вимкнення посудомийної машини пральна камера автоматично промивається гарячою прісною водою для полегшення очищення, а потім зливається вода з машини.
- Підсвічена дверна ручка - надає оператору візуальні підказки щодо робочого стану машини. Колір підсвічування показуватиме робочий стан машини (готовність до роботи, прання або відображення важливого повідомлення).
- Оптимальна зручність для користувача завдяки простій концепції експлуатації.
- Довговічна конструкція завдяки надійним матеріалам виготовлення — більше нержавіючої сталі, менше пластику, навіть у трубках, що дозують.
3 цикли миття: 90/120/180 сек
Продуктивність: 40/30/20 касет/год
Заповнення бака: 11 л
Кількість води для ополіскування: 2,4 л/мийку
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MEIKO |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | M-iClean UM |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Meiko |
| Вид | Посудомийне обладнання |
| Высота | 735 мм |
| Длина | 740 мм |
| Мощность | 5,45 кВт |
| Тип | Фронтальні посудомийні машини |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Ширина | 600 мм |
Информация для заказа
- Цена: 498 577 ₴


Отправка с 07 июня 2026