Котломийна посудомийна машина Meiko FV 130.2 призначена для миття різного кухонного інвентарю (котли, підноси, деко, тари, каструлі) на виробництвах та підприємствах громадського харчування. Котломийки Meiko FV дозволяють швидко очищати варильні котли малих та середніх розмірів.
FV 130.2 - це промислова посудомийна машина з великою відкидною кришкою, яка не тільки вміщує велику кількість посуду, але й оснащена багатьма цікавими технологіями. Цей універсальний і сильний помічник не відступить перед жодною «підгорілою» сковородою. Електронна система керування MIKE 2 у цій промисловій посудомийній машині стежить за тим, щоб реверсивна система миття в поєднанні з надійною системою ополіскування з поворотним важелем виконувала всі вимоги користувача.
Переваги котломийної машини FV 130.2:
- Першокласні результати миття з мінімальною витратою води
- Наднизькі експлуатаційні витрати завдяки системі фільтрації води для промивання AktivPlus
- Вбудований інфрачервоний інтерфейс для простої передачі даних
- Окрема кнопка для відкриття та закриття дверцят
- Кнопка запуску програми розташована на зручній висоті
3 цикли миття: 120/240/360 сек
Продуктивність: 30/15/10 касет/год
Заповнення бака: 85 л
Кількість води для ополіскування: 5,8 л/мийку
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MEIKO |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | FV 130.2 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Meiko |
| Вид | Посудомийне обладнання |
| Высота | 1790 мм |
| Глубина | 895 мм |
| Мощность | 15 кВт |
| Підключення тип | 380 В |
| Тип | Котломийні посудомийні машини |
| Тип загрузки | Котломиюча |
| Ширина | 1030 мм |
- Цена: 1 604 407 ₴

