Купольна посудомийна машина Elframo CE 24 F VE використовується на середніх та великих підприємствах громадського харчування для миття тарілок, склянок, чашок, столових приладів, підносів та дек.
Купольний тип завантаження здійснюється через верхню частину. У цьому випадку верхня частина машини відкривається як купол, дозволяючи користувачу розміщувати та вилучати посуд через верх. Переваги купольного типу завантаження можуть включати більшу зручність при завантаженні та вилученні посуду, а також можливість розміщення великих розмірів посуду, які можуть не вміщатися в стандартні кошики фронтального типу.
Корпус виконаний з нержавіючої сталі, ТЕНи мийної ванни та бойлера - з Incoloy 800. Професійна посудомийна машина зручна в обслуговуванні, проста та функціональна, оснащена електронним керуванням.
Основні характеристики купольної посудомийної машини CE 24 F VE
- Мікродатчик безпеки, що спрацьовує під час підйому купола
- Місткість: 22 тарілки ⌀ 240 мм
- Максимальна місткість бака – 46 л
- Місткість бойлера становить 8 л
- Витрати води: 3 л
- Кількість циклів миття – 4 з налаштуванням температури, тривалості циклів, часу, дозування миючого та ополіскувального засобів, а також режиму очікування
- Час циклу: 60/120/180 + 10 сек
- Програми: злив наприкінці дня, очищення, холодне полоскання, дезінфекція та ЕКО
- Продуктивність миття тарілок: 1320-660-440/год
- Продуктивність миття кошиків: 20-30-60/год
Посудомийна машина з вбудованим дозатором ополіскувача.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elframo |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | C5023010 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Elframo |
| Вага (нетто) | 115 кг |
| Вид | Посудомийне обладнання |
| Высота | 1450 мм |
| Глубина | 755 мм |
| Мощность | 9,8 кВт |
| Підключення тип | 400 В |
| Тип | Купольні посудомийні машини |
| Тип загрузки | Купольна |
| Ширина | 650 мм |
- Цена: 232 379 ₴

