Elframo Посудомийна машина CE 24 з дозатором миючого засобу

Купольна посудомийна машина Elframo CE 24 використовується на середніх і великих підприємствах громадського харчування для миття тарілок, склянок, чашок, столових приладів, підносів та деко.
Купольний тип завантаження здійснюється через верхню частину. У цьому випадку верхня частина машини відкривається як купол, дозволяючи користувачу розміщувати та вилучати посуд через верх. Переваги купольного типу завантаження можуть включати більшу зручність при завантаженні та вилученні посуду, а також можливість розміщення великих розмірів посуду, які можуть не вміщатися в стандартні кошики фронтального типу.
Корпус виконаний з нержавіючої сталі AISI 304, ТЕНи мийної ванни та бойлера - з Incoloy 800. Професійна посудомийна машина зручна в обслуговуванні, проста та функціональна, оснащена електромеханічним керуванням.
Основні характеристики купольної посудомийної машини СE 24
- Мікродатчик безпеки, що спрацьовує під час підйому купола
- Місткість: 22 тарілки ⌀ 240 мм
- Максимальна місткість бака – 46 л
- Місткість бойлера становить 8 л
- Витрати води: 3 л
- Кількість циклів миття – 2
- Час циклу: 120/180 сек
- Продуктивність миття тарілок: 440-660/год
- Продуктивність миття кошиків: 20-30/год
Посудомийка має електронний дозатор для точного дозування миючого та ополіскувального засобів, що забезпечує економію води та засобів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Elframo |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | CE24DD |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Elframo |
| Вага (нетто) | 115 кг |
| Вид | Посудомийне обладнання |
| Высота | 1450 мм |
| Глубина | 755 мм |
| Мощность | 6,2 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Купольні посудомийні машини |
| Тип загрузки | Купольна |
| Ширина | 650 мм |
- Цена: 257 122 ₴

Отправка с 07 июня 2026