Elframo Посудомийна машина BE 40

- Под заказ
- Код: (Склад 40) B211100
Отправка с 07 июня 2026117 346 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Фронтальна посудомийна машина BE 40 виробництва Elframo призначена для професійного та якісного миття склянок, бокалів, чашок, десертних тарілок та столових приборів. Застосовується в їдальнях, кафе, барах та інших невеликих закладах харчування.
У моделі BE 40 фронтальний тип завантаження. Посуд розміщується у відповідний кошик, що розташований всередині машини, через фронтальні дверцята . Такий спосіб завантаження зазвичай зручний для користувача і дає можливість оптимально розташувати посуд для максимального використання простору в машині.
Корпус виконаний з нержавіючої сталі, ТЕНи мийної ванни та бойлера - з Incoloy 800. Професійна посудомийна машина зручна в обслуговуванні, проста та функціональна, оснащена електронним керуванням, що дозволяє швидко та легко обрати потрібні функції.
Основні характеристики фронтальної посудомийної машини BE 40
- Дверцята з подвійною стінкою
- Мікродатчик безпеки, що спрацьовує під час відкриття дверцят
- Максимальна місткість бака – 14 л
- Місткість бойлера становить 3,5 л
- Витрати води: 3 л
- Кількість циклів миття – 1
- Час циклу: 120 сек
- Продуктивність миття тарілок: 30 шт/год
- Продуктивність миття склянок: 690-750 шт/год
- Посудомийна машина з вбудованим дозатором ополіскувача
Завдяки своїм розмірам така машина найкраще підійде для тих закладів громадського харчування, які мають проблему обмеженого простору.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elframo |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | B211100 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Elframo |
| Вага (нетто) | 32 кг |
| Вид | Посудомийне обладнання |
| Высота | 714 мм |
| Глубина | 510 мм |
| Мощность | 3,3 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Фронтальні посудомийні машини |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Ширина | 468 мм |
- Цена: 117 346 ₴
