Котломиюча посудомийна машина LP 61 призначена для професійного та якісного очищення великого посуду, казанів, піддонів, деко та іншої великої посудини. Котломийна посудомийна машина зазвичай використовується у готельному, ресторанному або іншому громадському харчовому обслуговуванні.
Посудомийна машина має 3 цикли миття, з можливістю налаштування тривалості роботи, температури та часу для будь-яких потреб.
Котломийка має електронний дозатор для точного дозування миючого та ополіскувального засобів, що забезпечує економію води та засобів.
У моделі LP 61 фронтальний тип завантаження. Корпус виконаний з нержавіючої сталі, ТЕНи мийної ванни та бойлера - з Incoloy 800. Машина зручна в обслуговуванні, проста та функціональна, оснащена електронним керуванням.
Основні характеристики котломиючої посудомийної машини LP 61:
- Оптимальні розміри кошиків – 700х550 мм
- Максимальна висота посуду – 685 мм
- Максимальна місткість бака – 60 л
- Місткість бойлера становить 8 л
- Витрати води: 5 л
- Кількість циклів миття – 3
- Час циклу: 120-240-360+10 сек
- Продуктивність миття тарілок: 120-60-40/год
- Продуктивність миття кошиків: 30-15-10/год
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elframo |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | L8111111 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Elframo |
| Вага (нетто) | 180 кг |
| Вид | Посудомийне обладнання |
| Высота | 2014мм |
| Длина | 675мм |
| Цвет | Серый |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Мощность | 1,2 кВт |
| Підключення тип | 380 В |
| Ширина | 842мм |
- Цена: 424 064 ₴


Отправка с 07 июня 2026