Elframo Котломиюча посудомийна машина LP 130 DD призначена для професійного та якісного очищення великого посуду, казанів, піддонів, деко та іншої великої посудини. Котломийна посудомийна машина зазвичай використовуваного у готельному, ресторанному або іншому громадському харчовому обслуговуванні.
Посудомийна машина має 3 цикли миття, з можливістю налаштування тривалості роботи, температури та часу для будь-яких потреб.
Котломийка має електронний дозатор для точного дозування миючого та ополіскувального засобів, що забезпечує економію води та засобів.
У моделі LP 130 фронтальний тип завантаження. Модель LP 130 має більший бак. Корпус виконаний з нержавіючої сталі, ТЕНи мийної ванни та бойлера - з Incoloy 800. Машина зручна в обслуговуванні, проста та функціональна, оснащена електронним керуванням.
Основні характеристики котломийної посудомийної машини LP 130
- Оптимальні розміри кошиків – 700х1385 мм
- Максимальна висота посуду – 660 мм
- Максимальна місткість бака – 150 л
- Місткість бойлера становить 14 л
- Витрати води: 8 л
- Кількість циклів миття – 3
- Час циклу: 120-240-360+10 сек
- Продуктивність миття тарілок: 120-60-40/год
- Продуктивність миття кошиків: 30-15-10/год
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Elframo |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | LP130DD |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Elframo |
| Вид | Посудомийне обладнання |
| Высота | 1850 мм |
| Глубина | 845 мм |
| Длина | 1520 мм |
| Цвет | Серый |
| Підключення тип | 380 В |
- Цена: 1 001 140 ₴


Отправка с 07 июня 2026