Машина для полірування келихів - надійний апарат для швидкого та ефективного полірування келихів у гастрономічних закладах (ресторани, бари, готелі, кафе та інші). За допомогою 5 роликів з мікрофібри та системи гарячого повітря вона забезпечує швидке та ефективне полірування кожного келиха всього за декілька секунд, надаючи їм ідеальний блиск.
Компактні, змінні насадки з мікроволокон забезпечують ефективне видалення вологи та залишків, підсилюючи чистоту і блиск кожного келиха.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 109470 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 16 кг |
| Вид | Електромеханічне обладнання |
| Высота | 520 мм |
| Глубина | 305 мм |
| Мощность | 1,1 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Очисні засоби |
| Ширина | 340 мм |
| Основные атрибуты | |
| Материал | Нержавеющая сталь |
Информация для заказа
- Цена: 193 939 ₴


Отправка с 07 июня 2026